Přestaň si hrát a začni hrát pořádně!

25. května 2015 /
foto: Desirae

 „Proč hraješ na počítači a nejdeš si radši hrát ven?!“ Co na to říct? Obdobná výtka zaznívá v jiném podání i vůči řadě environmentálních kritiků, ve stylu „proč sedíte u počítače a píšete články, když můžete jít ven a něco skutečného udělat?“ Nechme sebereflexi stranou a pojďme se seznámit s názorem odborníků od vzdělávání po ekonomii, kteří tvrdí, že právě vysedávání u počítače může být tou správnou cestou ke společnému cíli. Čím tedy může hraní her přispět k řešení současných problémů?

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.