Připravované číslo

1. dubna 2019 /

V připravovaném čísle se můžete těšit na environmentální a sociální aspektu sportu, kauzu novomlýnských nádrží, texty o světelném smogu, používání chemie v lesích, kvalitě zdejší půdy či zobrazování divoké přírody. Čekají vás též překlady – Naomi Kleinová nahlíží klimatickou změnu v souvislosti s tzv. zeleným kolonialismem, kosmolog Brian Thomas Swimme se zamýšlí nad tím, jak žít ve vesmíru. Chybět nebude ani reflexe knihy Bedřicha Moldana Civilizace na planetě Zemi či filmů Vrt a Žena na válečné stezce. Než nová 7.G vyjde, můžete dočítat texty z letošní jedničky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.