Připravujeme: 100 let ochrany přírody

1. října 2018 /

V pátém letošním čísle si připomeneme 100 let republikové ochrany přírody a krajiny, reportážně přiblížíme lov lososů u Kamčatky, protesty v pralese u Hambachu nebo kmen Konjaků v Indii, pohovoříme s německým lesníkem Peterem Wohllebenem, konceptuálním fotografem Benjaminem Von Wongem nebo s ekology Františkem Pelcem a Ladislavem Mikem. Vedle toho se můžete těšit na texty o přehradách, českém ekologickém hnutí, kráse zdejší divočiny nebo filmu Human Flow.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.