Připravujeme: Bydlení

4. října 2019 /

Tématem letošní pětky bude bydlení: představíme brněnský projekt Symbios (soužití studentů a mladých lidí z dětských domovů), zabydlovací projekty v Brně či v Praze a pokračující financializaci bydlení.

Pokračujeme v seriálu Dobrá půda, tentokrát přineseme texty o aquaponii a agrolesnictví. Těšit se můžete i na houby, výmladkové lesy, fairtrade kakao, deltu Nigeru, uzbeckou bavlnu nebo české školství. Zrecenzovali jsme pro vás knížku Jak žít minimalisticky a film Dominion.

Než říjnové číslo vyjde, můžete ještě dočítat letošní čtyřku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.