Připravujeme: Když docházejí síly

28. listopadu 2018 /
foto: Peter Tkáč

V posledním letošním čísle přiblížíme fenomén vyhoření a způsoby, jak mu čelit. Zamíříme mezi Rohingy, na Island i Ende Gelände, promluvíme si s ekologem Ivanem Ryndou či spisovatelem Sethem Siegelem. Věnovat se budeme též permakulturnímu designu, umělé inteligenci, starým ovocným odrůdám, knihovně věcí, ohroženým lesům, průmyslové krajině, knize Krajina v pozoru, filmu Aquarela nebo festivalu Ji.hlava. Mezitím si můžete dočítat předchozí číslo.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.