Ptačí slet

10. září 2022 /

4. ročník setkání mezi 1. a 11. zářím na Louce u Rybníka v ptačí oblasti ve Vráži u Písku, které vyvrcholí za sobotního úplňku. Pozorování, poslouchání a vnímání ptáků. Můžete se zučastnit jako tvůrci nebo diváci libovolně dlouhou dobu. Stravování probíhá komunitně v chatičce na ohni. Ubytování volně kdekoliv na pozemku. Mytí v rybníce či ve studni. Vstupné dobrovolné. Děti vítáni. Pro více informací pište na sticzay.sofie@gmail.com, sidoniote@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.