Respekt k porodu online

18. května 2020 - 24. května 2020 /

Tentokrát se Světový týden respektu k porodu a s tím spojené tradiční besedy uskuteční v online světě. Vybírat můžete hned ze 17 webinářů, nejen na téma porodu a šestinedělí, ale i k rodičovství, dětem či vlastnímu rozvoji. K dispozici budou také na online konzultaci duly a porodní asistentky. Platit lze jednotlivé webináře nebo si můžete koupit “obyčejný” či speciální balíček s bonusy a shlédnout jakoukoli besedu. Naživo se bude festival konat v říjnu. Více na www.respektkporodu.cz/online.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.