Sbírka na knihu 7.G rozhovorů

1. června 2021 /
foto: Jana K. Kudrnová
Časopis Sedmá generace se letos dožije 30 let. Budeme vám moc vděčni, podpoříte-li vznikající knihu 30 rozhovorů s 30 osobnostmi různých oborů, profesí, názorů či věr.

Leží vám na srdci i na mysli stav přírody a společnosti? Nejste sami. Stejné obavy často pociťovaly a pociťují i osobnosti ekologického, společenského a kulturního života v různých koutech světa. O své myšlenky a příběhy se s námi v uplynulých 30 letech podělili například Satish Kumar, Vandana Shiva, Edward Goldsmith, Helena Norberg-Hodge, Murray Bookchin, Hana Librová, Jiřina Šiklová, Erazim Kohák, Naomi Aldort, Stanislav Grof, Tomáš Halík, Ludvík Kunc, Milena Rychnovská, Bedřich Moldan, Ľubica Lacinová, Václav Bělohradský nebo Jiří Zemánek.

Ze třiceti těchto pozoruhodných rozhovorů nyní připravujeme knihu.  Aby však opravdu vyšla, potřebujeme vaši pomoc. Náklady na tisk, sazbu, ediční úpravy či distribuci totiž převyšují možnosti naší malé neziskové redakce. Pokud spojíme síly a vybereme alespoň 150 000 korun, budeme moci knížku poslat do světa.

  • Přispějete-li alespoň 300 Kč, pošleme vám elektronickou verzi knížky v pdf, mobi nebo epub pro čtečky (pokud kniha vyjde tištěně).
  • Přispějete-li alespoň 500 Kč, pošleme vám knížku ještě vonící novotou přímo z tiskárny.
  • Prvním 30 dárcům, kteří pošlou alespoň 1000 Kč, zašleme knížku i s vlastnoručním podpisem některé ze zpovídaných osobností a redakčního týmu Sedmé generace.

Darovat můžete přes portál Darujme.cz ZDE.

Za každou podporu mockrát děkujeme!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.