Sdílené domy za dveřmi

25. října 2021 /
foto: Žaneta Gregorová. Schůze Sdílených domů
Představte si, že bydlíte ve velkém domě v Praze, který s vámi obývají vaši přátelé a známí. Sdílíte nejen dvoreček, ale také prádelnu i kuchyň. Děti si hrají na společném pískovišti. Ve veřejném prostoru společně organizujete nejrůznější akce. Byt si pronajímáte. Máte dost prostoru pro své osobní potřeby a další část domu obýváte společně s ostatními. Nevlastní jej ale ani soukromá osoba, ani developer. Jeho majiteli jsou všichni lidé, kteří se rozhodli věřit projektu Sdílené domy.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2022 vychází v 2. polovině února.