Šelmy České republiky

30. září 2018 /

Podhorácké muzeum, Předklášteří. Výstava seznamuje se všemi sedmnácti zástupci tohoto živočišného řádu v České republice s důrazem na návrat velkých šelem do naší přírody. Mimo jiné uvidíte jak aktuální snímky z fotopastí Hnutí DUHA, tak i klasické pasti, které sloužily a bohužel někdy nadále slouží jako velmi nehumánní a zákonem zakázaný nástroj k lapání zvířat. Výstava je k vidění od března do konce září 2018. Více na predklasteri.muzeumbrnenska.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.