Seminář typu Otevřený prostor

2. února 2022 - 6. února 2022 /

Středisko ekologické výchovy a etiky Rýchory — SEVER, Horní Maršov. 15. ročník na téma Green New Deals. Mezi účastníky bude i německá akademička a aktivistka hnutí nerůstu Maja Hoffmann. Účastníci semináře budou zároveň i lektory. Organizuje Trast pro ekonomiku a společnost ve spolupráci s Katedrou environmentálních studií FSS MU, Ekumenickou akademií, sdružením Limity jsme my a platformou pro sociálně-ekologickou transformaci Re-set. Tlumočení zajištěno. Přihlášky do 31. prosince 2021. Více informací postupně na thinktank.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.