Semináře dobrovolnictví pro přírodu za časů klimatické změny

1. ledna 2023 /

TERMÍNY V LEDNU viz web Série jednodenních seminářů s experty na dané téma na různých místech ČR pod hlavičkou Hnutí Brontosaurus jsou určené všem organizátorům dobrovolnických akcí i aktivním občanům se zájmem podpořit přírodu drobnými, ale důležitými opatřeními. Experti představí praktické tipy, jak se starat o přírodu a krajinu – od péče o louky či mokřady až po pomoc ptákům, obojživelníkům a hmyzu. Semináře jsou zdarma. Termíny a přihlášky najdete na www.brontosaurus.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.