Skrz prsty

18. března 2020 /

ZRUŠENO

Festival Skrz Prsty konaný pod záštitou Fakulty multimediálních komunikací UTB ve Zlíně je studentský projekt, který se každý rok věnuje kontroverzním společenským tématům, a jehož účelem je podnítit k zamyšlení a diskuzi o tom, co bereme jako přijatelné a co už nikoliv. Součástí festivalu jsou zajímavé workshopy, projekce dokumentů, poutavé přednášky s řečníky a bohatý doprovodný program.

Již sedmý ročník festivalu, který proběhne 18. března 2020 ve Zlíně, se zaměří na téma DISKRIMINACE. Posláním tohoto ročníku je přiblížit problematiku diskriminace, a rozšířit obzory široké veřejnosti o diskriminaci všeho druhu. Bude věnovat pozornost utiskování a znevýhodňování pohlaví, sexuálních orientací, barvy pleti, tetování, a nebo třeba diskriminace kvůli handicapu.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.