Svoboda v práci 3.0: Jak budovat firmu v době sociální a ekologické krize

6. dubna 2022 /

Slušná firma pořádá živé setkání v Praze v rámci cyklu Exkurze do budoucnosti podnikání. Přednáška Tomáše Hajzlera a následná debata, které se v rámci panelu zúčastní Lenka Papadakisová z EVOLUCIO, Kateřina Šachová z Papelote, průvodce Jan Bím , Radek Majer z TTC Teleport, Martin Černohorský zakladatel SoulAdventure a Jiří Sedlák z Bezobalu, budou mluvit o tom, jak přistupovat k podnikání v době pandemií, vzrůstající nejistoty, inflace, zdražování, narůstajícího extremismu, ekologické, socální a ekonomické krize. Je možné v této nejisté době podnikat udržitelně? Jakou roli hraje zisk? A mají slušnost, poctivost a obecně etika šanci? Přijďte se zapojit.

Více informací a registrace: https://slusnafirma.cz/svobodavpraci-3-0/

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/2719012635060526/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2024 vychází v 2. polovině srpna.