Úroda celý rok a stále plné záhony

23. července 2022 /

Knínice v CHKO České Středohoří. Jednodenní pěstitelský kurz v přírodní inspirační zahradě určený pro ty, kteří chtějí co nejvíce využít svou pěstební plochu, pěstovat celoročně či větší část sezóny. A také pro ty, kteří se chtějí inspirovat a vzájemně si předat zkušenosti s plánováním a realizací osevních postupů. Z kurzu si odnesete výsevní kalendář, tabulku teplot klíčení semen, tabulku nároků vybraných druhů zelenin a další praktické podklady. Více informací na www.permakulturacs.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.