Úvod do permakultury + jedlý jarní plevel + zakládání zahrady

14. května 2022 - 15. května 2022 /

Vlčihorská zahrada, Krásná Lípa, 9—16 hodin. Jarní permakulturní kurz s Katkou Horáčkovou: poznáte divoké a kulturní byliny a jejich využití v kuchyni, zjistíte, jaké jsou vhodné polykultury ve zdravé jedlé zahradě. Uvidíte různé jedlé stromy a keře, bohatou bylinkovou zahradu, běžný plevel i zapojenou louku, vyzkoušíte si praktická cvičení. Více na https://www.permakulturacs.cz/kalendar/ipc-uvod-do-permakultury-jedly-jarni-plevel-zakladani-zahrady/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.