Úvodní semináře Rysích a Vlčích hlídek

5. listopadu 2021 - 5. prosince 2021 /

Beskydy (5.—7. 11.), Broumovsko (12.—14. 11.) a Novohradské hory (3.—5. 12.). Tradiční školení pro nové zájemce o Vlčí a Rysí hlídky, které pravidelně monitorují výskyt velkých šelem v České republice. Seminář není jednorázovou akcí, ale je určen pro nové dobrovolníky starší patnácti let, kteří mají zájem a čas se od ledna aktivně účastnit Vlčích a Rysích hlídek. Úvodní seminář začíná společnou večeří v pátek večer v 19 hodin, v sobotu se koná celodenní úvod do stopování přímo v terénu. Odjezd individuální v neděli po obědě (cca ve 13 hod.). Více na www.selmy.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.