V sobotu premiéra a derniéra ekohry Stoka nad soutokem

7. října 2021 /

Už tuto sobotu 9. října od 18:30 otevřeme brány brněnského divadla Husa na provázku a soubor Verdis odehraje opět premiérově i derniérově představení – tentokrát hru se zpěvy a tanci Stoka nad soutokem aneb Návštěva staré báby. Nebude opět chybět aukce – dražba ojedinělých předmětů (peníze s sebou!), jejíž výtězek poputuje na výsadbu stromů v lokalitách na jižní Moravě, které postihlo červnové tornádo. Ve foyeru po aukci se můžete občerstvit včetně lahodných moků z vinotéky a sadů.

Zbývá posledních 20 vstupenek, neváhejte tedy s jejich pořízením >>www.smsticket.cz/vstupenky/25280-stoka-nad-soutokem<<

Případně nás kontaktujte na sgenerace@hnutiduha.cz, 608 443 443.

Těšíme se na společné shledání!

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Vzhledem k nařízení Ministerstva zdravotnictví (platné od 30. 9. 2021) vás před vstupem do divadelního sálu prosíme o splnění jedné z následujících podmínek:

  • doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • doložit negativní RAT antigenní test starý nejvýše 72 hodin,
  • absolvovat (ideálně vlastní) samotest na místě a prokázat se negativním výsledkem,
  • prokázat potvrzením poskytovatele zdravotních služeb podstoupení RAT antigenního testu za dozoru zdravotnického pracovníka prostřednictvím on-line služby s negativním výsledkem nejvýše 24 hodin před konáním akce,
  • doložit prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce,
  • aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).

Pořadatelé budou kontrolovat splnění podmínek u vstupu.

Během rautu je třeba dodržovat rozestup alespoň 1, 5 metru.

Prosíme o součinnost a dodržování bezpečnostních podmínek v průběhu akce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.