Včelařský kurz pro laiky. Ze života včel

15. června 2021 /

Otevřená zahrada, Brno. V průběhu tohoto kurzu se dozvíte leccos nejen o včelích produktech, ale i o samotném životě včel. Jak je to s kvalitou medu a jak se ji naučit poznávat? Proč každý med chutná jinak a má jinou barvu? Kolik je třeba včel, aby nasbíraly sklenici medu? Proč o včelstvu hovoříme jako o superorganismu? Jak člověk svým hospodařením včelám komplikuje život? Víte, že pobyt u včel působí blahodárně na psychiku člověka? Více na otevrenazahrada.cz/akce-a-kurzy/.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.