Vlčí rapsodie ožívá podruhé

23. června 2019 /
foto: Kristýna Čermáková
„Vítr vál od vlka ke mně. Nebyl jsem s to odtrhnout od nečekaného divadla oči. Ale pak — kdo ví, co mě prozradilo — vlk zkameněl, podezřívavě se na mě zahleděl, a už cválal směrem dolů k zavátému lesu… Jako nezachytitelný, nedosažitelný stín.“ I tak popisuje zkušený horal a popularizátor přírody Jaroslav Monte Kvasnica své zážitky s vlky v knize Krajina s vlky I — Rapsodie šedých stínů. Se svými dvěma malamuty vezme čtenáře do různých zákoutí lesa, aby je s touto obezřetnou šelmou podrobně seznámil.
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.