Zelení druidové

6. prosince 2015 /
foto: Creative TALIESI (vše)

„Přírodních“ náboženství se kolem nás v posledních dekádách objevuje jako hub po dešti. Jejich společným jmenovatelem je láska k rozmanitosti přírody jdoucí ruku v ruce se snahou o rozvíjení různých způsobů spirituálního „napojení se“ na Matku Zemi, Gaiu nebo přírodní bytosti. Vedle rodnověří, kterému se v tomto čísle věnujeme jinde, se v poslední době prosazuje například druidství. Oč v něm jde?

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2021 vyjde v 2. polovině června.