Ženy, které zůstaly

19. prosince 2017 /

Ženy, které zůstaly – pomalá žurnalistika, která si zaslouží podporu. 

Naše redaktorka Magdaléna Vaculčiaková chystá společně s fotografem Noelem Rojem pomalé multimediální reportáže pod názvem Ženy, které zůstaly. Chtějí v nich zachytit osudy mexických, senegalských, etiopských a výhledově i českých a slovenských žen, jejichž muži odcházejí do cizích zemí. Cílem projektu je nabídnout jiný pohled na migraci, získaný přímo v terénu. S hrdinkami příběhů budou vždy nějaký čas žít, aby získali jejich důvěru a lépe pochopili jejich situaci. Budeme rádi, pokud podpoříte jejich crowdfundingový projekt na Starlab.sk. Děkujeme. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2024 vychází v 2. polovině února.