Značka Příroda: to nejlepší dětem i dospělým

1. června 2014 /
foto: Hugo Philpott

Dovolili byste svému dítěti pusinkovat žábu? Nebo vylézt v parku na vysoký strom? Že by se takovou věc bálo nebo štítilo dělat? Britský režisér a producent David Bond by vám nejspíš vysvětlil, že možná někde děláte chybu. Děti by totiž moc rády šplhaly do výšek nebo zkoumaly různé špinavé bahenní tvory. Jsme to my, kdo si vzal do hlavy, že tyto věci jsou nebezpečné a nehygienické, a proto je od nich držíme dál. K jejich i naší škodě.

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.