Bez obalu se smyslem

15. února 2018 /
foto: Brána ke zdraví, foto: Michaela Kolková (vše)

Pravděpodobně jste už někdy kupovali potraviny na váhu. A možná jste si to ani neuvědomili, ale už tehdy jste byli velmi blízko bezobalovému životnímu stylu. Jeho příznivci se s vlastními nádobami vydávají do ulic a snaží se žít zodpovědně. Kde se berou a co je k tomu vede?

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Jeden komentář: “Bez obalu se smyslem

  1. Jana Palátová, Brno napsal:

    nejlepší je Biobanka na Orlí a už více než 10 let….https://biobanka.brontosaurus.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2020 vyjde v 2. polovině srpna.