Děti, jděte ven. Ale jak to zařídit?

13. června 2015 / ,
foto: archív TEREZY

„Ahoj mami. Ve škole to bylo hodně fajn. Měli jsme tělocvik na zahradě. A pak byla prvouka, dneska dvě hodiny, byli jsme v lese a našli jsme tam dopis od skřítků. A víš co? Paní učitelka říkala, že s námi budou skřítci celý školní rok a budeme chodit do lesa každý týden. Máme teď Les ve škole, nebo jak to říkala. Úkoly žádný, tak si jen vezmu tepláky a jdu s Bárou na zahradu. Zavolej nás, až bude večeře, jo?“

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.