Ekoškola: jak se učí učitelé

15. prosince 2017 /
foto: Lipka

V kroužku sedí patnáct lidí, kteří se zájmem sledují ženu uprostřed. Žena před ně postupně předkládá papíry, na kterých se střídají slova jako analýza, ekokodex, ekotým. Konečně je všech sedm papírů na místě. Všichni teď znají sedm kroků, které je třeba podstoupit, aby se z obyčejné školy stala Ekoškola. Žena uprostřed je lektorka Hana Mikulicová, oněch patnáct lidí jsou učitelé, kteří sem přišli proto, aby mohli něco udělat pro své žáky a kolegy.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 5/2020 vyjde v 2. polovině října.