Hlavně žádné revoluce!

17. října 2013 /
foto: www.lenkamira.webgarden.cz

Stravuje-li se vaše dítě vegetariánsky či nějak alternativně, ve většině školních jídelen má po čas školního oběda většinou alternativu jen jedinou: být hlady. Proč? 

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Jeden komentář: “Hlavně žádné revoluce!

  1. Pipin Krátký, Podkopná Lhota napsal:

    Šimůnková přehání.Školní stravování je v ČR na dobré úrovni a Šimůnková by se velmi divila,kdyby své dítě posílala do školy třeba v Nizozemí.Tam by svému školákovi dávala do aktovky krabičku.A ty kecy o universální hnědé omáčce opisují pražské žurnalistky podle celebrit jedna od druhé.Primitivní a aktivistický článek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.