Krása jednoduchosti: od ega k eku

25. října 2021 /
foto: TEDxExeter. Satiš Kumár na TedX 2016
Musím se přiznat, že nesnáším seberozvojovou literaturu. Paradoxně tuhle knihu čtu v Kanadě, kde, stejně jako v dalších západních zemích, regály knihkupectví právě těmito knihami přetékají. Paradoxně proto, že zdejší konzumerismus a okatá ignorace jakýchkoli snah o environmentálně příznivější život mě uvádějí do stavu velké rezignovanosti. Proto jsem i Krásu jednoduchosti do rukou brala s mírnou skepsí a obavou, že mě čeká další sada rad a něčích životních mouder, jak žít šťastněji. Po přečtení však musím uznat, že bych si přála žít tak, jak mi kniha radí.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2022 vychází v 2. polovině února.