Normální společenský život

21. srpna 2014 /
foto: Anežka Pelikánová (vše). Zakonzervovaná lokalita Nové Valteřice.

Městečko Moravský Beroun se nachází v podhůří Nízkého Jeseníku, mezi Šternberkem a Bruntálem, a místní jsou hrdí na bezprostřední blízkost pramene minerálky Ondrášovky. Nás, dva sociální antropology, tady ale zajímala situace sociálního vyloučení.

Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Jeden komentář: “Normální společenský život

  1. zuzana plocková, moravský beroun napsal:

    dobrý den, nevím, jak často se vracíte k tématům, a jestli vůbec. a teď jsem si přečetla vaši sudii o některých poměrech v moravském berouně. je to sice zajímavé, ale zůstalo to na povrchu. žiju několik let v moravském berouně, problém mi připadá hlubší. není možné takové věci řešit prostřednictvím diskusního fóra. ale jestli máte zájem, mohu vám své moravskoberounské postřehy sdělit. ovšem opravdu jen tehdy, má-li to smysl a hodláte-li se dál lokalitou zaobírat, jinak nemá smysl okrádat se navzájem o čas. můj e-mail je vám k dspozici. zuzana plocková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.