Pozvánka: Tradiční život s Horanou

20. října 2016 /
foto: archiv Horany

Sedmá generace a Tři ocásci vás zvou na besedu a akustické hudební vystoupení publicistky a písničkářky Veroniky Kickové vystupující pod pseudonymem Horana. Kdy a kde? 1. listopadu od 19. hod. ve Třech Ocáscích. Přihlásit se k události a pozvat své přátele můžete tady

Veronika Kicková v Sedmé generaci (staro)nově publikuje své texty o návratu k tradičnímu způsobu života a osobně vám přiblíží, jaké to je žít „postaru“ v odlehlých končinách Slovenska.  

Besedu bude Veronika / Horana prokládat vlastními písněmi inspirovanými lidovou hudbou. Ukázky z její (zdaleka nejen hudební) tvorby najdete tady

Těšíme se na vás i na vaše dotazy! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2024 vychází v 2. polovině srpna.