Připravujeme: Válka, lidé a příroda

3. dubna 2022 /
V tématu připravovaného čísla se budeme věnovat environmentálním, humanitárním a energetickým souvislostem ruské války v Ukrajině.

Dále se vydáme po stopách lupiny mnoholisté a podruhé zamíříme do bezobalových obchodů. Představíme též ochranu mořských želv, menstruační pomůcky nebo rostlinné náhražky mléčných výrobků. Hovoříme s ochranářem Maksymem Gavryljukem, jaderným fyzikem Martinem Venhartem, environmentalistou Janem Činčerou nebo herečkou Olgou Plojhar Bursíkovou. Zhodnotíme knihy Stromy znamenají svět nebo Ani na to nemyslete.

Než dvojka vyjde, můžete si dočítat loňskou jedničku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2023 vychází v 2. polovině prosince.