Sbírka: Sedmá generace volá SOS

3. listopadu 2023 /
foto: Jana K. Kudrnová.
Časopis Sedmá generace je tu s vámi už více než 30 let. Za tu dobu přinesla jeho redakce tisíce textů na rozmanitá ekologická, sociální i kulturní témata s cílem poznat soudobé problémy. I když máme své věrné čtenářstvo, kterého si moc vážíme, pokud chceme vycházet dál, potřebujeme pomoc od širšího okruhu.

Pomozte nám prosím získat do konce roku alespoň 200 000 korun, abychom mohli vycházet dál a být tu i pro další generaci. Přispět nám můžete na darujme.cz/sedma-generace. Dary jsou vázané na různé varianty předplatného. V případě, že už si 7.G předplácíte, zakoupené předplatné vám spustíme až po konci toho stávajícího.

 

Podpořit nás samozřejmě můžete i tradičně na našem e-shopu: buď předplatným, nebo darem.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.