Všechna zvířata nevykoupíte

18. srpna 2019 /
foto: archív manželů Dungelových (vše). Na Rio Baria ve Venezuele.
Jezdí do tropické Jižní Ameriky, Radana už patnáct let, Jan skoro třicet let. Prozkoumali rozsáhlé odlehlé oblasti, do kterých ještě moc Evropanů nezavítalo. Malují tamní zvířata, fotí je, dokumentují, píší knihy, ale hlavně si užívají návrat k ryzí přírodě. O to víc manžele Dungelovy trápí její úbytek způsobený lidskou hamižností.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 6/2020 vyjde v 2. polovině prosince.