Bez vody to opravdu nejde

27. dubna 2021 /
foto: PxHere.com
Odkud se bere voda? Proč ji musíme pít? Kam mizí déšť, když spadne na zem? A co se děje po spláchnutí záchodu? Možná se vás na tyto otázky jednou zeptá vaše dítě, možná vrtají hlavou vám samým. Můžete na ně složitě hledat odpovědi, lovit v paměti učivo základní školy, nebo jednoduše vezměte do ruky knížku Bez vody to nejde! od Christiny Steinlein a Mieke Scheier. Díky bohatým ilustracím lehce zaujme čtenáře každého věku, a toho, kdo se do ní začte, navíc poučí o všech myslitelných důvodech, proč je voda důležitá a proč je nutné ji chránit.
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.