Chci opustit digitální svět

21. října 2018 /
foto: Benjamin Von Wong. Benjamin Von Wong.
Benjamin Von Wong, kanadský virální fotograf, započal svou kariéru jako těžební inženýr. V jeho práci mu však stále něco chybělo, a tak po večerech zkoušel fotit. Rozhodl se, že každý den vyfotí jednu fotku a dá ji na sociální sítě. Jeho fotky měly brzy stovky tisíc lajků a fanoušků. Na vrcholu své kariéry v roce 2016, kdy vytvořil úspěšnou kampaň pro firmu Huawei, však Benjamin opustil svět komerčních projektů, aby se mohl věnovat pouze ochraně přírody a aktivitám se sociálním dopadem. Od té doby získaly jeho kampaně za omezení plastového, elektronického a textilního odpadu a změny klimatu pozornost milionů lidí po celém světě.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Jeden komentář: “Chci opustit digitální svět

  1. Mia napsal:

    Inšpiratívne, ďakujem! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 1/2022 vychází v 2. polovině února.