Každá země je schopná vyřešit nedostatek vody

18. prosince 2018 /
foto: archiv Setha Siegela (vše)
„Je mnoho pádných důvodů, proč přijet do České republiky, ale návštěva sklářské galerie Moser je vysoko na mém žebříčku priorit,“ započal rozhovor Seth Siegel, aktivista a autor bestselleru New York Times Budiž voda: Izraelská inspirace pro svět ohrožený nedostatkem vody. Seth Siegel měl být hvězdou brněnského festivalu Ekofilm, jehož tématem byla voda, ale z rodinných důvodů nemohl přijet. I přesto si udělal hodinu čas, aby se mnou vášnivě diskutoval o vodě — tématu, kterému se věnuje posledních pět let a přednášel o něm v americkém Kongresu, na půdě Organizace spojených národů, ve Světové bance a na univerzitách jako Harvard, Yale a Princeton.

Celý text je přístupný pouze předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 210 Kč a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 360 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/predplatne. Děkujeme za podporu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 5/2020 vyjde v 2. polovině října.