Každému bych přál zatábořit si s námi

22. srpna 2022 /
foto: ligalesnimoudrosti.cz. Tomáš Sadílek.
Tomáš Sadílek (*1988), jehož přátelé znají pod přezdívkou Chlup, již tři roky stojí v čele mládežnické organizace Liga lesní moudrosti. Ta letos slaví stoleté výročí své existence a právě k této příležitosti vznikl i náš rozhovor. Dozvíte se v něm, jak vidí Ligu její náčelník, kdo jsou její členové či proč a jak se jedním z nich stát. Povídali jsme si na letním táboře na Kosím potoce východně od Plané na Tachovsku, kam se každý rok pravidelně sjíždějí členové Ligy ze všech koutů České republiky.
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 4/2024 vychází v 2. polovině srpna.