Kdo chce být v souladu s přírodou

21. února 2022 /
foto: Michal Matlon.
Máte nějakou otázku ohledně udržitelného životního stylu a soběstačnosti? Pak sáhněte po knize V souladu s přírodou s podtitulem Politika životního stylu, udržitelnost a soběstačnost od Marty Kolářové. Vychází totiž z vyčerpávajícího kvalitativního výzkumu, který navíc probíhal mezi lety 2017 a 2019, a je tedy i velice aktuální. Provede vás světem jedinců i skupin vymezujících se proti současnému ničení přírody, světem měnících se životních stylů a snižování dopadů na životní prostředí.
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2023 vychází v 2. polovině června.