Své psy neopustím!

28. června 2022 /
foto: Oleksij Samsonov, KCSA. Lemur Bayraktar v kyjevské zoo 23. dubna 2022.
Přes sto dní trvá válka v Ukrajině. Největší obětí jsou ti nevinní. Ti, kteří válce nerozumějí a nechápou, proč by měli utíkat z jedné země do druhé, do prostředí, které je jim cizí. Malé děti sice ještě světu kolikrát nerozumějí, ale mohou se opřít o své rodiče, jimž slepě věří a které následují do bezpečí, patří-li k těm šťastnějším. Přes sto dní mezi minami, bombami, výstřely a ruinami přežívají nejen lidé, nejen děti, ale i zvířata. A ta mnohdy nemají koho následovat a o koho se v nouzi opřít. Nebo snad ano?
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.