Folklor ani rozmanitá krajina are not dead

24. června 2023 /
foto: archiv Viléma Jurka (vše).
Co může milovník folkloru udělat pro ochranu přírody a krajiny? Docela hodně.
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Jeden komentář: “Folklor ani rozmanitá krajina are not dead

  1. Helena Továrková napsal:

    Teprve teď vidím, že je tam jasný most a propojení se článkem a tématem Lucky Jarkovské o feminismu v lidových písních :). Lucka tam má píseň Stará pivničková se sekvencí „na milého lúce, zakopala ruce / na milého roli, zakopala nohy / na milého nivu, zakopala hlavu“. Krásná ukázka pestré krajinné mozaiky, ne? To byste měli nějak propojit příště, výzva!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 2/2024 vychází v 2. polovině dubna.