Zahrada

Zahrada jako zdroj života

23. června 2021 /
foto: Markus Spiske
Kousek půdy a zeleně je důležitý pro každého tvora na Zemi včetně člověka. Velké množství lidí dnes žije ve městech v bytových zástavbách a klid přírody vyhledávají alespoň v parcích. Zelená barva působí uklidňujícím dojmem, a je tedy pochopitelné, že pobyt v přírodě přispívá k duševnímu zdraví a pohodě nás všech. Ti šťastnější z nás mají dům se zahradou, nebo alespoň kousek svého místa v zahrádkářské kolonii či komunitní zahradě. Je velmi důležité, jak s tímto prostorem naložíme.
Celý text je přístupný za 22 korun, nebo předplatitelům a předplatitelkám. S předplatným získáte přístup nejen k tomuto článku, ale i k tisícům dalších, publikovaných v 7.G od roku 1991. Roční e-předplatné stojí od 270 korun a zahrnuje i přístup k 7.G číslům ve formátech pdf, epub a mobi. Roční předplatné tištěné verze můžete získat od 450 Kč. Podrobnosti najdete na www.sedmagenerace.cz/obchod. Pokud si 7.G předplácíte, přihlaste se vpravo nahoře. Kupte si jen tento článek za 22 korun. Děkujeme za jakoukoli formu podpory.

Jednorázový nákup článku

Jeden komentář: “Zahrada jako zdroj života

  1. Zdeněk napsal:

    Škoda, že toliko uvědomělých bytostí není na světě víc. .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Pravidla pro komentáře: Redakce Sedmé generace si vyhrazuje právo smazat příspěvek, který nemá nic společného s tématem, obsahuje vulgarismy, rasistické a xenofobní vyjadřování či jiné urážky ostatních, obsahuje spam a komerční reklamu nebo je jinak nevhodný. Porušení pravidel může mít pro uživatele za následek dočasné nebo trvalé znemožnění vkládání dalších komentářů.

Upozornění: Publikovat články nebo jejich části, jakož i zveřejňovat fotografie a kresby z časopisu Sedmá generace nebo z jeho internetových stránek je možné pouze se souhlasem redakce.

Sedmá generace 3/2024 vychází v 2. polovině června.